Zestawiaj ją jak chcesz

Męskie koszule to taka część garderoby, która jest ponadczasowa i sprawdzi się w każdej sytuacji, na pewno warto mieć ją w szafie i zestawiać w różnych stylizacjach.

Z krawatem czy bez?

Biała czy błękitna uchodzą za klasyczne modele koszul męskich, które sprawiają, że każdy mężczyzna wygląda elegancko. Z łatwością dopasować można je do różnych okazji oraz innych elementów stroju. Może być elegancko w zestawieniu z garniturem, w połączeniu ze zwykłymi rurkami czy jeansami, zwłaszcza czarnymi lub granatowymi, mają charakter bardziej na luzie. Mogą być razem z krawatem, chociaż nie jest to już dzisiaj żaden sztywny wymóg lub z szelkami.

Elegancko, ale na luzie

Koszule męskie to również wielobarwne modele, w różne wzorki, desenie, chociażby w zwierzątka, palemki, kwiaty, w małe lub duże kropki oraz wiele innych. W takim wydaniu pasują nawet na plażę w połączeniu ze spodenkami. Ich zaletą jest też to, że dają poczucie komfortu, zwłaszcza kiedy na zewnątrz jest wysoka temperatura. Hitem ostatnio są właśnie takie nietypowe koszule w połączeniu ze spodniami 7/8, które odkrywają kostki i jakieś lekkie obuwie typu tenisówki. Tak ubrany mężczyzna będzie modny i elegancki, ale na luzie.

Ta część garderoby daje wiele możliwości, wystarczy tylko uruchomić nieco wyobraźnię i trochę pobawić się modą, w końcu po to ona jest.