Modne bojówki

spodnie bojówki męskie

Jakiś czas temu klasyczne męskie spodnie bojówki były bardzo popularne, głównie na fali popularności kultury hip-hopowej. Obecnie znów wracają do łask (choć ich zwolenników nie brakowało nigdy, głównie ze względu na ich wielką wygodę), ale nie są już zarezerwowane tylko dla miłośników rapu, a nawet nie dla sportowców. Teraz chętnie noszą je praktycznie wszyscy panowie, gdyż są to spodnie idealne na co dzień, po pracy, a także na urlop, zwłaszcza w wersji krótkiej. Jak je nosić?

Z czym łączyć bojówki?

Oczywiście bojówki ze względu na swój casualowy charakter najlepiej pasują do butów sportowych. Świetnie wyglądają z nimi zarówno duże, sportowe buty renomowanych marek, jak i niskie, skromne tenisówki czy trampki. Krótkie bojówki zaś można też łączyć z klapkami czy sandałami, zależnie od preferencji noszącego je mężczyzny.

A co na górę? Do bojówek pasują zwłaszcza różnego rodzaju t-shirty, przy czym mogą to być zarówno luźniejsze, jak i bardziej dopasowane koszulki, a także koszulki polo, zwłaszcza do bojówek w elegantszym wydaniu. W chłodniejsze dni świetne są sweterki czy cienkie bluzy z długim rękawem, a także wszelkie katany i kurtki, na przykład wiatrówki. Panowie lubiący bawić się modą mogą nosić bardziej dopasowane bojówki nawet z marynarkami, osiągając bardzo ciekawy efekt stylizacyjny na zasadzie kontrastu.