Torebka damska – niezbędne uzupełnienie stylizacji

Zima nie musi być nudna. Wystarczy do do stylizacji dobierzemy torebkę, która będzie prawdziwą ozdobą. Jakie torebki są najmodniejsze w tym sezonie?

Może być mała, może być duża

Torebki damskie w sezonie zimowym są przede wszystkim bardzo różnorodne. Projektanci zadbali, by każda kobieta mogła wybrać najlepszy dla siebie model.

Modne torebki damskie są bardzo, bardzo duże. Shopperki pomieszczą nie tylko codzienne zakupy, ale również strój na fitness czy podstawowe rzeczy na weekendowy wyjazd. Dla kobiet, które cenią sobie niewielkie torebki również znajdzie się coś ciekawego.

Torebka damska wielkości portfela to propozycja dla kobiet, które umieją ograniczyć swoje potrzeby. Modne torebki są w tym sezonie tak małe, jak portfel. Jest to propozycja zarówno na codzienne wyjście, jak i do bardziej eleganckich stylizacji.

Warto wiedzieć, że modne torebki możemy nosić na ramieniu, przewieszone przez szyję oraz na pasku.

Geometryczne formy

Kto powiedział, że torebka musi być wyłącznie prostokątna? Torebki damskie mogą być okrągłe, kwadratowe, trójkątne czy sześciokątne.

Im ciekawsza forma, tym lepiej. Warto również zwrócić uwagę na torebki, które nie są sztywne. To kolejny trend, który szturmem zdobył nasze ulice. Miękka torba w kształcie księżyca jest bardzo wygodna i ciekawa.

Łączone materiały

Torebka damska może być skórzana, materiałowa, wiklinowa czy z filcu. Bardzo ciekawie wyglądają torebki, które są z łączonych materiałów. Dzięki temu torebka zyskuje na atrakcyjności. Sprawdza się to zarówno w torebkach codziennych, jak i tych na specjalne okazje.